Кабінет психопатологічної евтаназіології (euthanasepam) wrote,
Кабінет психопатологічної евтаназіології
euthanasepam

Яка на вигляд хуцпа

 

Українці, що цікавляться міжнаціональними взаєминами та історією, мабуть чули не раз, що жиди нам закидають убивство та грабунок своїх одноплемінників під час Хмельниччини, а також погроми в часи УНР, а також знищення жидів під час Другої світової війни, а ще й недружнє, за їхніми словами, теперішнє ставлення до жидівської держави. За ці речі сучасні жиди буквально вимагають від нас покаяння, як від нещасних німців за так званий «холокост».

Замислімось, панове, хто жиди є для нас і проти нас. Бо це надмірне, нечуване, небачене в світі нахабство! Жиди, що свідомо наймитували у ляхів орендарями та управителями маєтків, корчмарями у XV—XVIII століттях та безкарно під захистом Корони визискували, грабували та вбивали українців — тепер ставлять нам нинішнім у провину те, що тих жидів-кровопивць інколи вбивали під час Хмельниччини (і при цьому брешуть, що начебто загинуло тоді ледь не 700 тисяч жидів). Чи можна собі уявити більшого нахабства? Хіба кацапське про «падаркі царєй і бальшевіков» і той таки «холокост».

Нині мав нетривалий обмін думками на цю тему: https://eldad12.livejournal.com/57978.html

Мене вельми прикро вразило таке читати. Вочевидь, нема серед жидів наших щирих друзів. Принаймні — серед москвомовних жидів. І так усе стає на свої місця і дістає раціональне пояснення: і давня служба жидів польській Короні для визискування нашого народу, і служба жидів московським царям із точнісінько такою ж метою, і активна й безпосередня участь жидів у большевицькому геноциді українців, і теперішні жидівські політичні викрутаси, коли вони не визнають той геноцид українського народу москалями. Чому не визнають? Чи ж не тому, що самі в тім геноциді брали активну участь?

Які би з того можна було зробити висновки… Та нехай їх чорт забере! Нам своє будувати. Але віри жидам не йму і вам так раджу.

Шануймося! 
Tags: горбатого могила виправить, жиди, українсько-жидівські взаємини, хуцпа
Subscribe

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments