Кабінет психопатологічної евтаназіології (euthanasepam) wrote,
Кабінет психопатологічної евтаназіології
euthanasepam

Про пошту, або Чому деякі країни в дупі

 

Пошта, любі друзі, це головний індикатор економічного, соціального, культурного розвитку будь-якої країни. Вона є, так би мовити, кровоносною системою державного організму. Це та інфраструктурна одиниця, на якій «замикаються» майже всі інші системи держави — економічні, інформаційні, логістичні, правові тощо. За станом національної пошти можна робити об’єктивні висновки про стан держави і нації загалом.

Погляньмо на одну англомовну сторіночку нашої рідної (і наче трохи реформованої) Укрпошти (чистий прибуток за 2019-й рік — 17,1 млн долярів США). Це сторінка для стеження за мандрами ваших посилок:

https://track.ukrposhta.ua/tracking_EN.html

Про те, що воно ніц не працює, я не дуже наголошуватиму, хе-хе.

Хочу звернути вашу увагу лише на один лінк — такий жовтенький із канцелярською скріпкою під полем для номера треку: «Download file». Але ви нічого звідти стягнути не зможете, бо цей лінк має називатися «Upload file». Вочевидь сайт Укрпошти перекладали ідіоти за допомогою машинного перекладу, тож англомовна версія вийшла безглуздою і беззмістовною. Ось та ж сама сторінка українською мовою:

https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html


А ви дивуєтесь, що народ-ідіот голосує за клоунів… 
Tags: без бука не йде наука, дотепна психіатрія, дотепне мовознавство, дурний платить двічі, країна мрій, мовознавча абсурдологія, народ-ідіот, непозбувна бентега, пошта, тваринництво, укрпошта
Subscribe

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments