Кабінет психопатологічної евтаназіології (euthanasepam) wrote,
Кабінет психопатологічної евтаназіології
euthanasepam

Зепокаліпсис, або Прогноз на епідемію

 

Зелені слуги путінського народу героїчними зусиллями повернули додому чимало заробітчан. Тії заробітчани дуже скучили за Ненькою і, не мивши рук, негайно побігли нести світло проґресу розмаїті інфекції до церкви, на базар, по родичах, на мітинги тощо. Карантин в Україні суто показушний, засобів для виявлення вірусу та його лікування нема. Отже проти сього коронавірусу буде боротись головним чином потужний імунітет електорату. Про COVID-19 достеменно відомо, що він убиває старих, слабких та хворих, для здорової решти популяції загрози майже не становить, та й таких вірусів двічі сапієнс перетравив за свою історію незліченну кількість.

Як вважаєте, друзі, хто буде винен у тому, що зєлєбобікам невдовзі доведеться ховати декотрих своїх родичів та друзів? (Порошенко і порохоботи!)


Хай порулить, гірше не буде
 
Tags: в усьому винен порошенко, вибори, виводім шлакі за дєньґі, зелена чума, зелені сцяки в морду, зепокаліпсис, золоті батони, народ-ідіот, природній добір, причини та наслідки, тваринництво, феноменологія бидла, хуженєбудєт
Subscribe

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments