Кабінет психопатологічної евтаназіології (euthanasepam) wrote,
Кабінет психопатологічної евтаназіології
euthanasepam

Телевізор vs холодильник

 

Вздрів у Бігдана допис про те, що марно чекати на перемогу холодильника над телевізором: https://ibigdan.livejournal.com/24577948.html. Хочу додати зо два слова від себе.

Кажуть, що людина звикає до всього. Двічі сапієнс еволюційно налаштований на виживання в умовах постійного голоду, мору, геноциду та іншого такого екзистенційного трешу. Єдиним промінчиком світла в мороку буття для безлічі поколінь людей було спілкування зі своїми найближчими родичами та друзями. Людині дуже добре серед своїх. Пропаганда експлуатує цю потужну соціалізаційну установку та навіює аудиторії думку важливого та дорогого «Друга» чи «Брата», що звертається до неї з телевізора. Так це функціонує. Без шматка хліба людина сяк-так переживе (або, врешті, помре), а без Друга-Брата їй сутужно. Не сподівайтесь на позитивні зміни в країні, якою керують Друзі-Брати з телевізора. Якщо ви не візьметеся за зброю, то ви вже ніколи нічого не зміните, а Україна невдовзі загине, бо її більше нема кому врятувати.

Дещо про матеріяльную основу цієї халепи можете переглянути в кількох відео, що я вам пропоную.


1. «Звериный оскал патриотизма».http://www.youtube.com/watch?v=n8moLsg_eT8


2. «Обыкновенные зомби. Как работает ложь» та «Зомбі-2. Промивка мізків» (фільми телеканала «Україна»).

https://euthanasepam.livejournal.com/98810.html
 
Tags: війна, дотепна антропологія, зелена чума, про гроші та воші, про сутність речей, рабів до раю не пускають, раціон патріота
Subscribe

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments