Кабінет психопатологічної евтаназіології (euthanasepam) wrote,
Кабінет психопатологічної евтаназіології
euthanasepam

Перемога московитів у ПАРЄ

 http://www.youtube.com/watch?v=YnttFtiQUyY
https://www.youtube.com/watch?v=gW2mlbf-EVo


Де ж був у той час московський аґент «Зе»?


Зеленський реєстрував торгові марки в той час, коли Україна зазнала поразки в ПАРЄ

Президент України Володимир Зеленський не прибув до Парламентської асамблеї Ради Європи захищати національні інтереси України. Натомість, він реєстрував торгові марки «ZeNews» і «Зробимо це разом».

Про це ІНФОРМАТОР дізнався після аналізу дій Зеленського за останні дні.

Сьогодні Володимир Зеленський написав на своїй сторінці в Facebook, що розчарований рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації.

«Минулого тижня я особисто обговорював це питання з президентом Франції та з Федеральним канцлером Німеччини. Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше», — написав він Зеленський.

Однак, як стало відомо, вчора президент Володимир Зеленський реєстрував ще кілька торгових марок. Про це сказано в базі даних Укрпатенту. Згідно з інформацією реєстру поданих заявок, реєстрації очікують ТМ «Зе ньюз» і «Ze news». Ці ТМ Зеленський планує використовувати в поліграфії, сфері освіти, рекламі й телекомі.Також вчора президент подав заявку на реєстрацію слогана «Зробимо це разом!», який планує використовувати в тих же видах діяльності, що і зазначені вище ТМ.Ще одна вчорашня заявка стосується реєстрації англомовного слогана «Improv life show», яких призначений для роботи в рекламній, освітньої та телекомунікаційній сферах.Важливо зазначити, що у Конституції України у 5 розділі 106 статті зазначено, що Президент України:

– забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;

– представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України.

Тож Зеленський, замість захисту національних інтересів України в ПАРЄ, залишився реєструвати торгові марки.

Як відомо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Страсбурзька змова сталася не лише через агресивну імперську Росію, не лише через продажність і цинізм європейців, а й через непрофесіоналізм і бездіяльність нинішньої влади й персонально Зеленського, який нічого не зробив, щоб запобігти російському реваншу.

«Українська делегація має вийти з ПАРЄ. Ми обов’язково повернемося після нашої перемоги», — наголосив Ляшко.

«Можливе тріумфальне повернення Росії в ПАРЄ за гроші — це ціннісний крах Ради Європи й зрада принципів, на яких вона створювалася. Саме про це я дуже жорстко нагадав європейським колегам. Так мав би зробити Зеленський: приїхати в ПАРЄ і рішуче виступити за Україну проти Страсбурзької змови», — заявив він напередодні на сесії ПАРЄ.

Нагадаємо, у ПАРЄ оскаржили повернення Росії в асамблею.

Раніше, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Зеленський не зробив нічого для зупинення реваншу Росії в ПАРЄ.


(https://informator.news/zelens-kyy-ne-pryikhav-zakhyshchaty-ukrainu-v-parye-cherez-reiestratsiiu-torhovykh-marok)

 
Tags: ворог на банковій, війна, зе-народ, зебіли, зембіленд, найкращий друг москаля хохол, політологія рабства, потужно струменіє жовтим в очі бидла, рабів до раю не пускають, реванш бидла, рехвєрєндур, феноменологія бидла
Subscribe

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment